Tábor 2018


pro děti 5 – 14 let

TÁBOR SE SPORTOVNÍ TÉMATIKOU


Termín tábora: 7.-14.7.2018

Místo konání: Chata Unigeo Horní Bečva – chatu budeme mít sami pro sebe.

Chata Unigeo je příjemná horská chata s venkovním vyhřívaným bazénem.
Chata Unigeo se nachází v krásném horském prostředí Beskyd v blízkosti přehrady, v oblasti lesů, hor a zeleně. Chata a její prostředí poskytuje ideální podmínky pro dětské rekreace a veškeré aktivity spojené s nimi. Nabízí ubytování ve 3-6 lůžkových pokojích a disponuje útulnou jídelnou, společenskou místností a TV sálem. V areálu chaty je dětem k dispozici hřiště s pískovištěm, kolotočem, houpačkou a VENKOVNÍ VYHŘÍVANÝ BAZÉN.

Program: Celé dny budou vedeny v soutěživém duchu, kdy při různých hrách a soutěžích změří své síly děti mezi sebou, ale také s našimi vedoucími. Naučí se pracovat v týmu a také jak si pomáhat navzájem. Všechny aktivity budou započítávány do celotáborové hry, která se vyhodnotí na konci celého tábora. Nebudou samozřejmě chybět výlety do okolí, večerní diskotéky, jen tak lelkování u bazénu a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou. Prostě na pohodku.

ZÁKLADNÍ CENA: 3.600Kč

Cena obsahuje: dopravu z Ostravy, ubytování, stravování 5x denně, pitný režim po celý den, program, odměny pro děti, pedagogický a zdravotnický dozor všech účastníků tábora dle platných legislativních norem, vztahujících se na dětské hromadné pobytové akce, úrazové připojištění, pojištění nemoci, poplatky za výlety.

Věrnostní sleva: 200Kč odměnujeme táborníky – děti, které s námi v minulých letech jely na naše „Usměvavé léto“, nebo „Usměvavé lyžování“. Podmínkou je Vaše nahlášení absolvovaného termínu jakékoliv z aktivit.

Sourozenecká sleva: 100Kč/ dítě.

Pozor: můžete uplatnit jen jednu slevu, slevy se nesčítají.

Vedení tábora je sestaveno z kreativních lidí, kteří mají rádi práci s dětmi a je jim buďto prací nebo koníčkem. Děti tak zažijí tábor nabitý povídáním, hrami, koupáním a různými sportovními aktivitami. Budeme se potulovat po okolí, hrát šiškovanou, sbírat jahody a borůvky, které pak sníme. Večer budeme sedět u ohně, hrát na kytaru a dívat se, jak lítají jiskry ke hvězdám.

Bazén přímo „u nosu“ = více času pro pilování plaveckých stylů.

Součástí je táborová PŘÍPRAVKA – TÁBOR PRO NEJMENŠÍ

speciálně pro děti ve věku 5-6,9 let

 Pro koho je přípravka určena?

Pro všechny děti, které chtějí být poprvé vtaženi do dobrodružství samostatnosti. Pro mladší sourozence dětí, které s námi na tábor pojedou, abychom rodičům usnadnili mnohdy složité zajišťování hlídání mladšího dítěte. Samozřejmě do táborové přípravky mohou jet také děti, které na táboře sourozence nemají, ale pak by bylo vhodné, aby jeli s nějakým kamarádem či kamarádkou, aby lépe snášeli mnohdy první delší odloučení od rodičů a i když by jelo dítě „samo“, tak uděláme vše proto, aby bylo s námi spokojené.

  • Děti budou spát na budově se svým vedoucím.
  • Vedoucí bude zkušený/á učitel/ka z MŠ.
  • Dítě by mělo být zvyklé na čas trávený ve společnosti (mš, hlídačky), bez rodičů.
  • Děti by se měly zvládnout samy obléct (vedoucí jim samozřejmě pomůže např. s tkaničkami, ale obléci si triko a ponožky by již dítě mělo umět samo).
  • Podmínkou účasti na táboře je, že dítě samo zvládá návštěvu toalety (vedoucí kontrolují např. mytí rukou, dohlížejí na čištění zoubků i na pravidelné koupání) a zvládne se samostatně najíst (alespoň lžící ).
  • Program bude samozřejmě ušitý na míru věku účastníků, jeho náplní budou kolektivní nebo individuální hry pro nejmenší děti, dojde i na promítání pohádek nebo zábavné soutěže. Děti mohou být aktivní i při hrách s většími dětmi.

Předání dítěte: dle uvážení rodičů z odjezdového místa, nebo v místě tábora.

PŘÍSPĚVKY – Vážení rodiče, využijte nabídek od zdravotních pojišťoven, které proplácí právě takovéto akce jako je naše Usměvavé léto. Na žádost Vám vystavíme potvrzení o účasti, případně potvrdíme formulář od pojišťovny. Také můžete využít benefitů Vašich zaměstnavatelů. Stačí nám dát formulář během týdne a my Vám vše připravíme na poslední den Vašeho soustředění.

V případě zájmu jsme schopni vystavit fakturu pro zaměstnavatele.

PŘIHLÁŠKA NA TÝDENNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Prosíme o vyplnění všech řádků, po odeslání přihlášky Vás budeme informovat (max. do 1.týdne) o zařazení na soustředění a zašleme Vám informace k platbě. Prosíme u sourozenců vyplňte každé dítě zvlášť.


Odesláním vyplněné přihlášky prohlašujete, že jste se seznámili s bližšími informacemi k uvedené akci a Všeobecnými podmínkami na našich stránkách a souhlasíte s nimi.