Léto


Úvod


Vážení rodiče a milé děti,

„USMĚVAVÉ LÉTO“ je ideální řešení pro děti po celou dobu letních prázdnin.

Je to sportovně laděné TÝDENNÍ SOUSTŘEDĚNÍ (příměstský tábor) s různým zaměřením nebo TÁBOR (pobytový, 8dní).


Víme moc dobře, že o prázdninách bychom s našimi dětmi trávili nejradši spoustu času někde v přírodě, na koupališti nebo na hřišti 🙂 ale bohužel nemáme k dispozici tolik dovolenkových dní a často je pro nás složité najít adekvátní hlídání pro naše nejmenší. Využijme proto letních prázdnin, aby Vaše děti v kolektivu svých vrstevníků a kamarádů strávily čas v příjemném prostředí, přitom se i něco naučily a abychom se i my každý den těšili, s jakými novými zážitky děti domů přijedou 🙂


TÝDENNÍ SOUSTŘEDĚNÍ – Jedná se o využití volného času našich nejmenších ratolestí v období, kdy jsou například školky a školy zavřené, od pondělí do pátku v době od 7:30 do 16:30hod. Můžete přihlásit své děti od 4 do 12 let, dle typu soustředění.


III.ročník – Pobytový TÁBOR na horské chatě s venkovním vyhřívaným bazénem,  jediný termín tábora 7.7. – 14.7.2018, od soboty do soboty, 8dní se skvělými vedoucími.


Součástí tábora je TÁBOROVÁ PŘÍPRAVKA – tábor pro nejmenší. Tábor je pro děti 5 – 14,9 let. Tábor má svou vlastní stránku s přihláškou ZDE.Všechny naše aktivity jsou zaměřeny na pohyb a sportovní vyžití dětí.


 

NA PRÁZDNINY 2018 NABÍZÍME VAŠIM DĚTEM TYTO TERMÍNY:

7.7. – 14.7.2018 Pobytový TÁBOR, Horní Bečva, s dopravou, přihláška ZDE.

 

OSTRAVA PORUBA:

  • 16.7.-20.7.2018 – PLAVÁNÍ – Krytý bazén Ostrava Poruba, Pionýr
  • 23.-27.7.2018 – KOLO pro pokročilé – Okolí Poruby, Pionýr
  • 30.7.-3.8.2018 – PLAVÁNÍ – Krytý bazén Ostrava Poruba, Pionýr

 

OSTRAVA STARÁ BĚLÁ, taneční klub Trend:

  • 9.7.-13.7.2018 – ANGLIČTINA, TANEČNÍ
  • 16.7.-20.7.2018 – KOLO, ANGLIČTINA, KONĚ, TANEČNÍ, IN-LINE
    30.7.-3.8.2018KOLO, ANGLIČTINA, KONĚ
  • 6.8.-10.8.2018 – KOLO, ANGLIČTINA, TANEČNÍ
  • 13.8.-17.8.2018KOLO, ANGLIČTINA, KONĚ, TANEČNÍ

 

Přes prázdniny máme také pro Vás připraveno „ŠPEKÁČKOBRANÍ“

8 let spolu :-) 

Podívejte se na naši bohatou fotogalerii z uplynulých let 🙂

 Na památku dostanete 3ks fotografie Vašeho dítěte 🙂Každý týden soustředění budeme CESTOVAT LETEM SVĚTEM a páteční den nás bude provázet HOPSALÍN 🙂


 

KAŽDÉ PŘIHLÁŠENÉ DÍTĚ ZÍSKÁVÁ:

Poukaz na SLEVU pro celou rodinu na jakoukoliv svou USMĚVAVOU DOVOLENOU

Více informací dostanete na tel. čísle: 778 099 859

 

PŘÍSPĚVKY – Vážení rodiče, využijte nabídek od zdravotních pojišťoven, které proplácí právě takovéto akce jako je naše Usměvavé léto. Na žádost Vám vystavíme potvrzení o účasti, případně potvrdíme formulář od pojišťovny. Také můžete využít benefitů Vašich zaměstnavatelů 🙂 Stačí nám dát formulář během týdne a my Vám vše připravíme na poslední den Vašeho soustředění.

V případě zájmu jsme schopni vystavit fakturu pro zaměstnavatele.

PŘIHLÁŠKA NA TÝDENNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Prosíme o vyplnění všech řádků, po odeslání přihlášky Vás budeme informovat (max. do 1.týdne) o zařazení na soustředění a zašleme Vám informace k platbě. Prosíme u sourozenců vyplňte každé dítě zvlášť.


Odesláním vyplněné přihlášky prohlašujete, že jste se seznámili s bližšími informacemi k uvedené akci a Všeobecnými podmínkami na našich stránkách a souhlasíte s nimi.